Aktivitelerimiz

Erken Rezervasyon Fırsatı ve Detaylı Bilgi İçin 0242 606 10 10

Otel hakkındaki sorularınız ve rezervasyon için lütfen arayın 0242 606 10 10

Tui Magic Life Masmavi İle Adrenalin Dolu Bir Tatil Yapın

Muhteşem kumsalları ile sizi karşılayacak olan otelimiz aradığınız sessiz ve sükûnet içerisindeki tatili size sunmaya yetecektir. Oldukça geniş bir yerleşkesi bulunan otel alanında her türlü aktivitenin yer aldığı muhteşem konforlu odalarda yılın yorgunluğunu atabilirsiniz. Ancak adrenalin dolu bir tatil arıyorsanız ve çeşitli sportif aktivitelerle yaz günlerinin güzelliğini katlamaya çalışıyorsanız Tui Magic Life masmavi size aramış olduğunuz bütün opsiyonları sunacaktır.

Club Masmavi bünyesinde yer almakta olan ücretsiz aktiviteler ile her gün farklı bir platformda farklı heyecanlarla güzel dakikalar geçirebileceksiniz. Her yaş kategorisine ait farklı aktivitelerin yer almış olduğu geniş aktivite portföyümüz her zevke hitap eden modern ve eğlenceli çözümleri bünyesinde taşımaktadır. Böylece ekstra masrafa girmeden sadece otel ücretiniz ile beraber yararlanabileceğiniz birçok farklı aktivite Tui Magic Life Masmavi tarafından size sunulacaktır.

Heyecan Dolu Aktivitelerin Merkezi Club Masmavi

Son derece modern tesis bünyesinde çok farklı aktivite merkezleri de yer almaktadır. Özellikle sportif konularda aradığınız her türlü alternatif Tui Magic Life masmavi tarafından size sunulabilecektir. Gerek saha sporları gerekse deniz ve su sporlarının yer almış olduğu geniş aktivite portföyü içerisinde özellikle tenis kortlarının ayrı bir yeri bulunmaktadır. 7 farklı tenis kortunun yer almış olduğu Club Masmavi deniz tutkunlarının adeta vazgeçilmez merkezi haline gelmiş durumdadır. Bütün ekipmanların size sunulabileceği tenis kortları en modern şekilde Dizayn edildiği için aradığınız her şeyi bulacaksınız. Üstelik iki farklı konseptte hazırlanmış olan tenis kortlarında en modern ve kaliteli opsiyonlar da yer almaktadır. Arzu edenler için yapay çimden oluşturulan kortlar sizleri beklemektedir. Ayrıca son derece kaliteli kuvars kum kaplama olan tenis kortları da yine tesis bünyemizde yer almaktadır.

Takım sporlarından hoşlananlar için de çok farklı aktivite imkânları yine Club Masmavi tarafından sunulacaktır. Özellikle futbol tutkunlarının yaz tatillerinde vazgeçemedikleri mini futbol eğlenceli dakikaların adresi haline gelmiş durumdadır. Oldukça güzel olan mini futbol sahasında doyasıya futbol keyfini yaşayabileceksiniz. Adeta Akdeniz’le özdeşleşmiş olan plaj voleybolu için de oldukça kaliteli sahalarımız bulunmaktadır. Son derece ince ve pürüzsüz kumlardan oluşan sahalarda kuracak olduğunuz takımlarla hem sosyalleşecek hem de plaj voleybolunun tadına varabileceksiniz.

Aradığınız Bütün Work Out Programları Masmavi ‘de

Tatilciler için artık vazgeçilmez aktiviteler arasında yer almakta olan work out programları Club Masmavi tarafından size bonkörce sunulacaktır. Özellikle bayanların rağbet göstermekte olduğu Work out programları için profesyonel eğitimcilerimiz sizlere destek sunacaktır. Work out programları arasında yer almakta olan step ve aerobik en popüler olan uygulamalardan birisidir. Kaliteli açık ve kapalı zeminlerde yapılmakta olan step aerobik ile ter atarken buz gibi havuzda serinleyebileceksiniz.

Ayrıca stretching dediğimiz açma ve germe hareketleri de yine Club Masmavi bünyesinde profesyoneller tarafından size yaptırılabilecektir. Tatilinizin daha eğlenceli hale gelmesi ve diğer taraftan da aradığınız fit vücuda kavuşabilmek için pilates opsiyonu da otel bünyesinde bulunmaktadır. Ancak sıcak yaz günlerinde Antalya’nın muhteşem atmosferinde su jimnastiği yapma opsiyonu da yine Club Masmavi tarafından bütün müşterilerimize sunulmaktadır.

Ekstrem Sporların Adresi Club Masmavi

Uluslararası ölçekte kurizm İşletmeciliği yapmakta olan otelimiz Tui Magic Life masmavi aradığınız bütün spor türlerinde size yeterli olabilecektir. Ekstrem sporlar arasında yer almakta olan çok farklı spor türleri de tesis bünyemizde bulunmaktadır. Nordic Walking diye adlandırılmakta olan İskandinav yürüyüşünü yapmak için Club Masmavi’den daha ideal bir adres bulunamaz. Türk rivierasında muhteşem atmosfer içerisinde yürüyüş keyfine varmak için oluşturulan gruplara katılmalısınız. Bu şekilde muhteşem atmosferde doğa yürüyüşleri de yapabileceksiniz.

Yine ekstrem sporlar arasında yer almakta olan ve oldukça beğenilen boccia muhteşem zeminler ile birlikte size sunulabilecektir. Oldukça eğlenceli olan shuffleboard yapmak istiyorsanız yine doğru adres Club Masmavi olacaktır. Ayrıca dart ve okçuluk için de oldukça geniş ve kaliteli olan pistler Club Masmavi bünyesinde bulunmaktadır.

Aradığınız Bütün Su Sporları Club Masmavi’de

Antalya gibi muhteşem denizi ve kumsalı olan bir beldeye gelip su sporları yapmadan gitmek olmaz. Bu sebeple Club Masmavi olarak sizlere çok farklı su sporu etkinliği ve aktiviteleri sunabilmekteyiz. Bunlar arasında en popüler olan aktivite Antalya’nın muhteşem atmosferin içerisinde sörf etkinliklerine katılarak inanılmaz adrenalin dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Bu konuda tesis bünyemizde yer almakta olan bütün rüzgâr sörfü etkinliklerinde uluslararası lisans gösterilmesi zorunludur. Ayrıca su sporları arasında kano yarışları da çok heyecanlı ve eğlenceli dakikaları size vaat etmektedir.

Outdoor sporlar da Antalya gibi muhteşem bir coğrafyaya gelip mutlaka yapılması gereken etkinlikler arasında yer alıyor. Tui Magic Life masmavi olarak dağ bisikleti turları düzenleyerek Antalya’nın harika tepelerinde unutulmaz dakikalar geçirmeniz için fırsatlar sunmaktayız. Böylece bir taraftan muhteşem tabiatı bisikletle gezerek seyredecek falezlerin üstüne tırmandığınızda ufukta kaybolmakta olan denizi izleyebileceksiniz. Ayrıca fotoğraf tutkunları için de son derece uygun olan bisiklet turları oldukça geniş bir katılımla devam ettirilmektedir.

Türk kültürünün vazgeçilmezi olan hamam ve sauna da Tui Magic Life masmavi bünyesinde sizlere sunulmaktadır. Oldukça temiz ve hijyen standartların yer almış olduğu Türk hamamında bütün toksinlerden arınarak dinlenme fırsatına erişmiş olacaksınız. Özellikle yoğun ve yorucu olan aktivitelerden bunaldığınızda Akdeniz’in sıcağında size sunulan Türk hamamı ve sauna ile beraber gevşeyebileceksiniz.

Antalya Gecelerinde Parti’ye ve Şova Doyacaksınız

Bütün yılın yorgunluğunu atmak için Antalya tatili için Tui Magic Life masmavi’yi tercih ettiğinizde uzun yaz gecelerinde birbirinden farklı etkinliklerle doyasıya dans edip eğlenebileceğiniz bütün müşterilerimizin ücretsiz olarak faydalanabileceği animasyon ve aktiviteler her gece farklı bir şekilde yer almaktadır. Arzu edenler için akşam şovları gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ederken canlı müzik eşliğinde çılgınca dans edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli şekillerde tematik olarak belirlenmiş birbirinden farklı partilerde dostlarla ve ailenizle birlikte coşup eğlenebilirsiniz.

Sportif etkinliklerin de gün boyu devam etmiş olduğu Tui Magic Life masmavi gece turnuvaları ile beraber sizlere çok özel aktiviteler yapma fırsatı da sunmaktadır. Gece turnuvaları gündüz sıcaktan bunalanlar için son derece rağbet gören bir etkinliktir. Böylece ekstra masrafa girmeden oldukça uygun rakamlarla otel odalarımızda konaklarken diğer taraftan da sunmuş olduğumuz ücretsiz aktivite ve animasyonlarla günlerin nasıl geçtiğini bile anlayamayacaksınız. Sizler için ayrı aktiviteler yer alırken çocuklarınız için de Magic Mungo Kulübü ve Magic Kids Kulübü opsiyonlarından faydalanabileceksiniz. Gençler için Teen Kulübü birbirinden farklı aktiviteler düzenleyerek otel bünyesinde konaklayan her yaş grubu için farklı heyecanlı ve unutulmaz dakikalar yaşanmasına olanak tanımaktadır.

Böylece Tui Magic Life masmavi konforunu tercih eden bütün müşterilerimiz son derece ekonomik fiyatlarla dünya standartlarında aktivitelere sahip olabileceksiniz. Bir taraftan Akdeniz’in muhteşem kumsalında akşam yürüyüşleri yapıp harika denizinde yüzerken diğer taraftan da birbirinden farklı etkinlikler ve aktivitelerle günlerin nasıl geçtiğini bile anlayamayacaksınız. Unutulmaz bir tatil istiyorsanız aradığınız bütün etkinlikler Tui Magic Life Masmavi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Rezervasyon

1